HAKKIMIZDA

2004 Yılında kurulmuş olan Hızlı Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. bilgi pazarlamak ve mevcut teknolojik gelişimlerle daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Dünyadaki kalite belgesine sahip firmaları bir araya toplayan ISO-9001/2008 kuruluşunun üyeliğinde bulunmaktadır.

Firmamız Türk Patent Enstitüsünün verdiği Marka Belgesine de sahiptir. Üstün performansı , bilgi birikimi ve başarılarından dolayı bu unvana hak kazanmıştır. Hızlı Bilişim kendini daima yenileyerek Bilgisayar sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır. Hızlı Bilişim daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerinin hizmetine girmiştir.

Hızlı Bilişim hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde "Kaliteye Güven" başlığı altında yapılandırmaktadır. Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme - Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma - Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir. Hızlı Bilişim, sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.