WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarım Hizmeti

Firma olarak webdeki yerinizi aldınız ve internet sitenizden beklediğiniz performansı ve geri dönüşü alamadınız mı ? Veya firmanızın hala bir internet sitesi yok mu ?

Biz farklı, estetik, ve akıllı çözümler sunarak kişisel ve kurumsal firma sitelerimiz ile müşterilerimizin internetten beklediği performansı yakalayarak iş hacmini artırmasını, daha iyi bir satış ve hizmet ağı oluşturabilmesini sağlayarak firmanın karlılığını artırmayı amaçlıyor ve bunun için çalışıyoruz.

Anahtar teslim iş yapıyoruz. Hizmet sözleşmesini imzaladıktan sonra domain ve hostingi alarak web sitesini yapmaya başlıyoruz. Sözleşmemizdeki söz verdiğimiz süre içinde web sitesini bitirerek teslim ediyor ve kurumsal eposta adreslerini, sosyal medya hesaplarını oluşturuyor, ekstra ücret almadan web sitesinin arama motorlarına kayıtlarını yapıyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz.

Google ilk sayfa garantili Web Site Tasarımı. Mobil uyumlu ve seo çalışması yapılmış web site tasarımlarımız ile firmanızın Google arama motorunda ilk sayfada çıkma garantisini veriyoruz. Bulunduğunuz bölgede yaptığınız iş koluna ait tanımlama ve seo çalışmalarımız ile firmanızı google gibi arama motorlarında ilk sayfada çıkma garantisini veriyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize hızlı, rahat ve ulaşılabilir bir şekilde pazarlayabilmeniz için gerekli tüm alt yapı ve desteği sağlıyoruz.

WEB TASARIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ