TEKNİK SERVİS BAKIM

TEKNİK SERVİS BAKIM

Bilgisayar & Laptop Macbook Tamiri

Serveyis Bilgisayar olarak bilgisayar servisi konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile bölgesinde tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız.

Laptop & Bilgisayar Tamiri, Macbook Tamiri ve Teknik Servis

Firmamız Şirketler ve ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart Arızası, Ekran Kartı Arızası, Hard Diskin Bozulması, laptop Kasa kırılması, Ekran Arka Cover Plastik Kasa Kırılması, Menteşe Tamiri,Lcd Ekran değişimi, Laptop Ekran Tamiri, Laptop Isınma Sorunları, Anakart ve Fan Temizleme vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada kendi servis bünyemizde tamiri, yenilenmesi, gibi işlemleri kapsamaktadır.

APPLE MACBOOK TAMİRİ, MACBOOK TEKNİK SERVİSİ

Apple Macbook Air, Macbook Pro, Macbook Retina, İmac, İmac Pro, MacPro Format Atma, MS Office Programı Yükleme, Yazılım Güncellemesi,Adobe Photoshop, Adobe İllustrator ve Diğer Adobe Programları, Final Cut Pro vb. Programların Yüklenmesi, Kişisel Mail ve Şirket Maili Kurulumu, Macbook Isınma Sorunu Çözümü, Macbook Anakart Bakımı, Macbook Fan Temizliği, Macbook SSD Harddisk Değişimi, Macbook Klavye Değişimi,Macbook Ekran Değişimi,Macbook Tamiri Konularında Firmamız Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Etmektedir.

TEKNİK SERVİS BAKIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ